Jupiter’e Hoşgeldin!

Jupiter Halkla İlişkiler Limited Şirketi, 1994 – 2009 yılları arası Ankara’da, 2009’dan günümüze kadar da Adana’da faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Şirketimiz kendi alanında ciddi, donanımlı, nitelikli hizmet veren ve uzmanlaşmış elamanlara sahip bir kuruluştur.

Esas itibariyle çalışma konusu “halkla ilişkiler” olan şirketimiz Jupiter, aynı zamanda fuarcılık, tanıtım, organizasyon, planlama ve reklam faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Halkla ilişkileri ve diğer hizmetleri geniş bir perspektif içinde değerlendirebilme ve uygulayabilme vizyonuna sahip Jupiter, yeterli altyapısı ile uğraş alanındaki konularda en iyiyi yakalama arzusundadır.

Yurtiçi ve yurtdışı kurum ve kuruluşlarla sıkı bir işbirliği içinde olan şirketimiz tanınma, anlaşılma, kabullenilme, tercih edilme ve örnek teşkil etme konularını da ön planda tutmaktadır.

Öte yandan kendi alanında araştırma ve geliştirmeye çok önem veren şirketimiz, çağdaş, çevreci, insana ve sanata değer veren, sürekli çalışmalara duyarlı bir yapıya sahiptir.

Sizlere en iyi hizmeti verebilme arzusu içinde, işbirliğinizi talep eder, saygılarımızı sunarız.

Jupiter’in Hedefleri

Yerli ve yabancı müşterilerimize halkla ilişkiler konusunda, sosyal ve iş etkinliklerinin organizasyonu ve idaresinde profesyonel ve güvenilir hizmetler sunmaktır.
Verdiğimiz tüm hizmetlerle müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatminini ve memnuniyetini sağlamak, bölgenin en iyisi olmaya çalışmaktır.
Bulunduğumuz şehrin kaynaklarını göz önünde bulundurarak markalaşmasını sağlamaktır.

Uzmanlıklarımız

Halkla İlişkiler 90
Organizasyonlar 95
Konuk Heyet Ağırlama 85
Tanıtım ve Promosyonlar 80

 

Takımımız

Fethiye Atıl
Fethiye AtılKurucu Üye
– EXSA Export A.Ş.

- Dünya Bankası Projesi&lt

- Dünya Bankası Daimi Temsilciliği

- Avrupa Komisyonu Yabancı Diplomatik

Misyon Yukarıdaki görevlerde uzun yıllar elde edilen tecrübeler sonucunda, Fethiye Atıl, müşterilere etkin, güvenilir ve en uygun ekonomik koşullarda hizmet vermeyi amaçlayan, Jupiter’i kurmuştur.

Email: fethiye@jupiter-pr.com

Süleyman Yolay
Süleyman YolayKurucu Üye
İşletme Fakültesi mezunu. Büyük bir şirkette pazarlama müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra da Vitra Artema bayiliği yaptı.

Email: suleyman@jupiter-pr.com

Elif Balman Keskin
Elif Balman KeskinProje Yöneticisi
İşletme Fakültesi mezunu. 11 yıl Milliyet Gazetesi’nde çalıştı.

Email: elif@jupiter-pr.com

Caner Göz
Caner GözYönetici Asistanı
Endüstri mühendisliği okudu. Eğitiminin bir bölümünü Avrupa’da tamamladı. Hobileri, blog tutmak ve profesyonel bisiklet sürmek.

Email: canergz@jupiter-pr.com

Referanslarımız